Čempionatai

Praėjusių čempionatų ir turnyrų turnyrines lenteles galima peržiūrėti čia - http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=seasonlist

 

Duomenys apie Lietuvos Ultimeito čempionatų uždarų patalpų prizininkus nuo 2004 metų.

 

LUČ prizininkai (uždarų patalpų / salės)

Atvirasis divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Vorai

Zepps

Velniai

2006

Vorai

Taškas

Taškas2

Taškas

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2008

Taškas

Vorai

BS

Taškas

2009

Taškas

Vorai

Wild Things (LV)

Butterfly

2010

FreezeB (EE)

Zepps

Vorai

Vorai

2011

BS

Zepps

Vorai

Vorai

2012

Vorai

Taškas

BS

Vorai

2013

Vorai

Zepps

Skraidantys Drambliai

Marių Meškos2

2014

Vorai

X3-2 (BY)

Outlawz (LV)

Bubblicious

2015

Salaspils WT (LV)

Vorai

Flying Worms (LV)

Spinin (BY)

2016

Vorai

Taškas

Skraidantys Drambliai

Marių Meškos

2016-2017

Vorai

KossMix

Taškas

KossMix

2017-2018

Vorai

Velniai

KossMix

KossMix

2018-2019

Vorai

Skraidantys Drambliai

KossMix

Drop That Smile

2019-2020

Vorai

Skraidantys Drambliai

KossMix

KossMix

 

Merginų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Vorės

Taškas

Zepps

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

4-EST (EE)

Taškas

Wild Things (LV)

Vorės

2010

Bubblicious

Salsa Pils (LV)

KCN Riga (LV)

Bubblicious

 

Mišrusis divzionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2011

Bubblicious

Vorai

Ultimate Decision (LV)

Bubblicious

2015

KossMix

Daugavpils University (LV)

PSL (LV)

Daugavpils University (LV)

2017-2018

Drop That Smile

KossMix

Skraidantys Drambliai

KossMix

2018-2019

Drop That Smile

KossMix

Skraidantys Drambliai

KossMix

2020

atšauktas

     

 

Pradedančiųjų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Vorai II

Taškas1

Taškas2

 

2010

Krakės

Marių Meškos

Marių Meškos2

Marių Meškos

 

 

Moksleivių divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2018

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
(Vorai)

Jurbarko Antano Giedraičio-
Giedriaus gimnazija (Velniai)

Klaipėdos Licėjus
(Licėjus)

Jurbarko Antano Giedraičio-
Giedriaus gimnazija (Velniai)

2018-2019

Vorai

Eduplius-Baltic Dragons Open

Klaipėdos Licėjus

Eduplius-Baltic Dragons Women

 

 

Lietuvos Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2004 metų...

 

LUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2006

Taškas

Vorai

Zepps

Vorai

2007

Taškas

Zepps

BS

n. duom.

2008

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2009

Zepps

Vorai

Ultimate Decision (LV)

n. duom.

2010

Zepps

Taškai

Vorai

Vorai

2011

Taškas

Vorai

BS

Marių Meškos

2012

Vorai

Taškas

BS

Sexy Legs (EE)

2013

Vorai

X3 (BY)

Skraidantys Drambliai

X3 (BY)

2014

Vorai

X3 (BY)

X

Pulsar (PL)

2015

X3 (BY)

Vorai

Skraidantys Drambliai

Spin'n (BY)

2016

Vorai

Taškas

Spin'n (BY)

Spin'n (BY)

2017

Vorai

KossMix

Skraidantys Drambliai

Marių Meškos

2018

Vorai

Skraidantys Drambliai

KossMix

Marių Meškos 

2019

Vorai Skraidantys Drambliai KossMix Vorai

2020

Vorai Skraidantys Drambliai KossMix Shooting Stars

2021

Vorai KossMix Skraidantys Drambliai Skraidantys Drambliai

 

Merginų divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Taškas

Gargždai

Zepps

2008

KCN Riga (LV)

n. duom.

M. Katkaus Gimnazija

M. Katkaus Gimnazija

2009

Bubblicious

n. duom.

n. duom.

n. duom.

 

Mišrusis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2010

Ultimate Decision (LV)

Bubblicious

Salaspils (LV)

Ultimate Decision (LV)

2014

Bubblicious

Zawierucha (PL)

KossMix

Bubblicious

2019

Drop That Smile

KossMix

Sirocoo Ultimate (LV)

 Skraidantys Drambliai

2020

Drop That Smile

Vorai

Baltic Dragons

Vorai

2021

Salaspils FK (LV)

Vorai-DTS

Shooting Stars

Shooting Stars

 

Moksleivių divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                      

2 Vieta
                                      

3 Vieta
                                      

Žaidimo dvasia
                                      

2017

Trakų Vokė

Žalieji Velniai

Sporto gimnazija

Vorai

2018

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Trakų Vokė

 

 

2019

-Klaipėdos Licėjus (elitas/pažengę)
-Staglėnų gimnazija (pagr.grupė)
-Plungės Saulės gimnazija (pradedantieji)

     

2020

-Plungės „Saulės” gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (vaik. gim. 2005 m. ir jaunesni)
-Kauno „Vyturio“ gimnazija (vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)

-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)
-Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras
-Baltic Dragons Ultimate (Šiauliai)(vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)
-Panevėžio 5-oji gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)
 

2021

-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (2002 vaik.)(Vilnius)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (2002 merg.)(Vilnius)
-Plunges Technologijų ir verslo mokykla (2005 vaik.)(Plungė)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (2007 merg.)(Vilnius)
-Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla (2007 vaik.)(Kaunas)
-Klaipėdos licėjus (2002 vaik.)(Klaipėda)
-Plungės "Saulės" gimnazija (2002 merg.)(Plungė)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (2005 vaik.)(Vilnius)
-VšĮ Mokykla "Atradimai" (2007 merg.)(Kauno raj.)
-Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (2007 vaik.)(Vilnius)
-Algirdo Brazausko gimnazija (2002 vaik.)(Kaišiadorys)
-Panevėžio 5-oji gimnazija (2002 merg.)(Panevėžys)
-Klaipėdos licėjus (2007 vaik.)(Klaipėda)
 

 

 

Pradedančiųjų divizionas

Metai
              

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2004

Vorai

Taškas

Taškas2

 

2005

Prienai1

Drevernos PSK

Taškas

UŽA

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

Vilniaus Žemynos g.

Krakės

K'team'as

K'team'as

 

Atvirasis divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2020

Vorai

KossMix

Skraidantys Drambliai

Shooting Stars

2021

Nova (UA)

Vorai

Skraidantys Drambliai

Shooting Stars

 

 

Mišrusis divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2020

 DTS-Vorai

Sirocco (LV)

AKS zly kosmodysk (PL) 

Shooting Stars 

2021

Salaspils FK (LV) DTS-Vorai Sirocco (LV) Shooting Stars

 

 

Baltijos Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2002 metų...

 

BUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2002

Taškas

 

 

 

2003

Zepps

 

 

 

2004

Zepps

 

 

 

2005

Zepps

     

2006

Hardcore Ultimate (LV)

     

2007

Hardcore Ultimate (LV)

 

 

 

2008

Hardcore Ultimate (LV)

 

 

 

2009

Taškas

 

   

2010


Atšauktas

2011

Ultimate Decision (LV)

 

 

 

2012

Vorai

 

 

 

2015

Atšauktas

2016

Atšauktas

2017

Nevyko

2018

       

2019

Salaspils WT (LV) Valmiera (LV) EV100 (EE) Salaspils WT (LV)

 

Merginų divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2002

Riga (LV)    

 

2003

Latvia (LV)      

2004

Moments (LV)

     

2006

Moments (LV)

     

2007

KCN Riga (LV)

     

2009

Bubblicious

     

2019

Ventspils FK
(LV)

Salaspils FK (LV)  Estonia Women (EE) Ventspils FK (LV)

 

Mišrusis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2013

Vorai

     

2014

Salaspils FK (LV)

Ogre FK (LV)    

 

Baltijos salės Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2002 metų...

 

BUČ prizininkai (salė / uždarų patalpų)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2015

Salaspils WT (LV)

Flying Worms (LV)

Talinn Thunder (EE)

Flying Worms (LV)

2016

Salaspils WT (LV)

Flying Worms (LV)

 Vorai (LT)

 Salaspils WT (LV)

2017

 Salaspils WT (LV)

 Vorai (LT) Hardcore Ultimate (LV)

Vorai (LT)

2018

Salaspils WT (LV)

Venstpils (LV) FreeFlyers (EE)

Salaspils WT (LV)

2019

Salaspils WT (LV)

Venstpils (LV) Vorai (LT)

Rampage (RU)

 

Merginų divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2015

Moments (LV) Salaspils FK (LV)  Sexy Legs (EE) Bubblicious (LT)

2016

Salaspils FK (LV)

Ogre FK (LV)  Moments (LV) Valmiera Wormen (LV)

2017

Moments (LV)

Drop That Smile (LT) Lynx (EE) Drop That Smile

2018

Salaspils FK (LV)

Drop That Smile (LT) Sirocco (LV) Salaspils FK (LV)

2019

Drop That Smile (LT)

Salaspils FK (LV) Valkyria (SW) Drop That Smile (LT)

 

Jaunimo divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2019

Salaspils 1 (LV) Virhe (FI) Salaspils A (LV) Baltic Dragons (LT)