Lietuvos Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2004 metų...

 

LUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2006

Taškas

Vorai

Zepps

Vorai

2007

Taškas

Zepps

BS

n. duom.

2008

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2009

Zepps

Vorai

Ultimate Decision (LV)

n. duom.

2010

Zepps

Taškai

Vorai

Vorai

2011

Taškas

Vorai

BS

Marių Meškos

2012

Vorai

Taškas

BS

Sexy Legs (EE)

2013

Vorai

X3 (BY)

Skraidantys Drambliai

X3 (BY)

2014

Vorai

X3 (BY)

X (Lietuva)

Pulsar (PL)

2015

X3 (BY)

Vorai

Skraidantys Drambliai

Spin'n (BY)

2016

Vorai

Taškas

Spin'n (BY)

Spin'n (BY)

2017

Vorai

KossMix

Skraidantys Drambliai

Marių Meškos

2018

Vorai

Skraidantys Drambliai

KossMix

Marių Meškos

2019

Vorai

Skraidantys Drambliai

KossMix

Drop That Smile

2020

 Vorai  Skraidantys Drambliai KossMix Shooting Stars 

 

Merginų divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Taškas

Gargždai

Zepps

2008

KCN Riga (LV)

n. duom.

M. Katkaus Gimnazija

M. Katkaus Gimnazija

2009

Bubblicious

n. duom.

n. duom.

n. duom.

 

Mišrusis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2010

Ultimate Decision (LV)

Bubblicious

Salaspils (LV)

Ultimate Decision (LV)

2014

Bubblicious

Zawierucha (PL)

KossMix

Bubblicious

2019

Drop That Smile

KossMix

Sirocco Ultimate (LV)

Skraidantys Drambliai

2020

Drop That Smile

Vorai

Baltic Dragons

Vorai

 

 

LUČ prizininkai (lauko / žolės)

Lietuvos moksleivių Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2017 metų...

Pradedančiųjų divizionas / Jaunimo atvirasis divzionas

 

Metai
              

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2004

Vorai

Taškas

Taškas2

 

2005

Prienai1

Drevernos PSK

Taškas

UŽA

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

Vilniaus Žemynos g.

Krakės

K'team'as

K'team'as

2017

Vorai

Žalieji Velniai

Sporto gimnazija

Vorai

2018        
2019        
2020
  • Kauno „Vyturio“ gimnazija (vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)
  • Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (vaik. gim. 2005 m. ir jaunesni)
  • Plungės „Saulės” Gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)
  • Baltic Dragons Ultimate (Šiauliai) (vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)
  • Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras (vaik. gim. 2005 m. ir jaunesni)
  • Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)
  • Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (vaik. gim. 2001 m. ir jaunesni)
  • Panevėžio 5-oji Gimnazija (merg. gim. 2001 ir jaunesnės)