Naujienos

Arimex LUČi atvirosios grupės rezultatai po antrojo etapo

Sužaidus antrąjį Arimex Lietuvos Ultimeito Čempionato etapą, visos ekipos jau buvo turėjusios po šešias rungtynes lygoje.

Antrame etape lyderiai pozicijų neapleido: Vilniaus "Vorai" ir Kauno "Skraidantys Drambliai" vis dar žengia be pralaimėjimų. Abi komandos turi iškovojusios 6 pergales iš 6 galimų. Komandų akistata vyks sausio 26 dieną.

Trečią vietą turnyrinėje lentelėje užima praėjusių metų vicečempionai - Jurbarko "Velniai", turintys 5 pergales iš 6 rungtynių.

Vilniaus "KossMix" kartu su Klaipėdos "Marių Meškomis" dalinasi 4-5 vietas turnyrinėje letelėje iškovoję po 4 pergales. Likusios, net penkios, ekipos yra iškovojusios tik po 1 pergalę ir 5 pralaimėjimus.

Trečiasis etapas turėtų būti nuožmus, nes būtent jame susitiks lyderių ekipos ir vyks kova dėl pateikimo į TOP4.

Detaliau susipažinti su rezultatai ir tvarkaraščiais galėsite paspaude šią nuorodą - http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=seriesstatus&Series=1056

Lietuvos merginų lėkščiasvydžio komanda „Drop That Smile“ jau trečiąjį kartą startuoja Latvijos lėkščiasvydžio lygoje

Šį savaitgalį, gruodžio 1-2 dienomis, dviejuose Latvijos miestuose: Ventspilyje ir Valmieroje startavo Latvijos lėkščiasvydžio (taip pat vadinamo ultimeitu) lyga. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Latvijos lygoje dalyvauja ir viena iš lyderių laikoma Lietuvos merginų komanda „Drop That Smile“.

Lietuvaitėms tai jau trečioji Latvijos lyga: prieš du metus reguliariojo Latvijos lėkščiasvydžio sezono pabaigoje „Drop That Smile“ užėmė trečią vietą, o pernai – liko antros, nusileidusios tik vienai latvių komandai, t.y. „Salaspils FK“ merginoms. Šių metų lygoje vilnietės startavo susitikdamos būtent su pernykščių metų nugalėtojomis „Salaspils FK“ klubo moterimis, tačiau pastarosios šį sezoną į Latvijos lygą atsivežė dvi lygiavertes komandas vietoje anksčiau įprasto pasidalijimo į pirmąją ir jaunėlių komandas. Taigi praėjusių metų lyderės leido suprasti, kad jaunoji „Salaspils FK“ merginų karta jau užaugo ir yra pajėgios varžytis drauge su komandos senbuvėmis. Ar toks sprendimas susitiprino, ar susilpnino lyderių jėgas, vertinti kol kas sunku, kadangi laukia dar du lygos etapai. Lietuvės „Drop That Smile“ vieną iš dviejų Salaspils miesto komandų „Salaspils FK A“ įveikė rezultatu 11:7, tačiau antrajai „Salaspils FK 1“ komandai nusileido vos vienu tašku, rungtynės baigėsi rezultatu 11:12.

Po pirmojo etapo „Drop That Smile“ su viena pergale ir vienu pralaimėjimu turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą. Latvijos lygoje Vilniečių dar laukia du etapai, kurių metu bus sužaistos šešerios rungtynės, taigi išvadas iš dabartinės turnyrinės lentelės daryti gana anksti. Visgi po pirmojo etapo lyderių poziciją užima latvijos komanda „Valmiera“. Antrąja vieta tenkinasi lietuves įveikusios „Salaspils FK 1“, o trečioje vietoje šiuo metu yra esčių moterų komanda „Flying Lemons“.

Komanda | Pergalių skaičius | Pralaimėjimų skaičius | Plius / minus santykis

  1. Valmiera (LAT): 2 | 0 | +13
  2. Salaspils FK 1 (LAT): 2 | 0 | +10
  3. Flying lemons (EST): 2 | 1 | +11
  4. Drop That Smile (LTU): 1 | 1 | +3
  5. Salaspils FK A (LAT): 1 | 1 | +5
  6. Sirocco Women (LAT): 1 | 1 | -4
  7. Moments (LAT): 0 | 2 | -4
  8. Inčukalna Wildcats (LAT): 0 | 2 | -17
  9. Ventspils FK (LAT): 0 | 2 | -20

 

Antrasis Latvijos lygos etapas vyks 2019–ųjų metų sausio 13 d.

Vilniuje startavo „Arimex Lietuvos ultimeito uždarų patalpų čempionatas 18-19”

Šiemet čempionate varžosi rekordinis komandų skaičius, iš viso jų net dešimt: keturios komandos iš Vilniaus („Drop That Smile“, „KossMix“, „Vorai“, „Vorai2“), dvi komandos iš Kauno („Skraidantys Drambliai“, „Skraidantys Drambliai2“) ir iš Šiaulių („Baltic Dragons“, „Power Rangers“) bei po vieną iš Klaipėdos („Marių Meškos“) ir Jurbarko („Velniai“).

Pirmąjame etape visos komandos žaidė dar tik po tris rungtynes, todėl čempionato lyderius įvardinti dar anksti, tačiau reikėtų paminėti, jog pirmąjį etapą įveikė ir nė vieno pralaimėjimo nepatyrė dvi komandos: daugkartiniai Lietuvos čempionai Vilniaus „Vorai“ ir konkurencinga Kauno „Skraidančių Dramblių“ ekipa.
Sprendžiant iš pirmo etapo rezultatų, į stipriausių ketvirtuką pretenduoja patekti dar trys komandos iškovojusios po dvi pergales ir patyrusios tik po vieną pralaimėjimą: Klaipėdos „Marių Meškos“, Jurbarko „Velniai“ ir Vilniaus „KossMix“.

Turnyrinė lentelė po pirmojo etapo:

  Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai

Pelnyta
taškų

Praleista
taškų
+/-
santykis
1. Vorai 3 3 0 33 3 +30
2. Skraindantys Drambliai 3 3 0 33 19 +14
3. Marių Meškos 3 2 1 32 25 +7
4. Velniai 3 2 1 29 29 0
5. KossMix 3 2 1 31 24 +7
6. Skraidantys Drambliai2 3 1 2 23 26 -3
7. Drop That Smile 3 1 2 21 30 -9
8. Eduplius-Baltic Dragons 3 1 2 14 29 -15
9. Vorai2 3 0 3 17 31 -14
10. Power Rangers 3 0 3 15 32 -17

Pirmąjame etape visos komandos sužaidė po 3 rungtynes. Mes savo ruožtu norime pasidalinti tarpiniais rezultatais ir geriausiais žaidėjais:

 

Sužaistų rungtynių rezultatai - http://ultiorganizer.frisbee.lt/…

Įmesti ir pagauti taškai - http://ultiorganizer.frisbee.lt/…

Blokai ir perimti metimai + SOTG išklotinės - https://goo.gl/ofwcYo

 

Rungtnyių įrašai

Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacija paskelba metų FAIR PLAY organizacija

Žodžiai FAIR PLAY Lietuvoje buvo pradėti vartoti maždaug prieš 25 metus. Būtent tada, 1993-siais, Lietuva prisijungė prie pasaulinio FAIR PLAY judėjimo. Tuomet Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) iniciatyva buvo įkurta Kilnaus poelgio komisija. Vėliau komisijos pavadinimas evoliucionavo į Lietuvos kilnaus žaidimo komitetą, galiausiai tapo Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komitetu.

Šis komitetas šiemet surengė išplėstus Lietuvos sporto FAIR PLAY apdovanojimus. LTOK būstinėje surengtame renginyje buvo apdovanoti 5 nominacijų laureatai.

Mūsų visų džiaugsmui - metų „FAIR PLAY organizacija“ paskelbta Lietuvos skraidančiojo disko federacija.
LTOK teigimu "Įstaiga, kurios atstovaujamoje sporto šakoje kilnaus ir garbingo sportinio elgesio normos yra aukščiau visko, kuriame komandos varžosi tarpusavyje be teisėjų, kurios komandos vertina viena kitą per kilnaus sportinio elgesio prizmę".
Nominaciją atsiėmė LSKF atstovai Gintarė Petrauskaitė ir Mindaugas Mendelis.

Apdovanojimuose be metų "FAIR PLAY" organizacijos dar buvo apdovanoti:
„Jaunojo sportininko kilnus poelgis“ atsiėmė taekvando kovotoja Klaudija Tvaronavičiūtė, „Metų kilnaus poelgio“ apdovanojimas atiteko lengvaatletei Brigitai Virbalytei, metų „FAIR PLAY projekto“ nominaciją atsiėmė Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo asociacija, FAIR PLAY apdovanojimu „Už viso gyvenimo nuopelnus“ pagerbtas profesorius Juozas Skernevičius.

Visų nominacijų nugalėtojus išrinko Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komiteto komisija. Laureatus apdovanojo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė bei lietuviškojo FAIR PLAY komiteto prezidentas, dziudo kovotojas olimpietis Marius Paškevičius.


Parengta pagal LTOK.lt informacija

Paskelbta 2018 m. lapkričio 20 d.

"Vorai" dar kartą tapo Lietuvos lėkščiasvydžio čempionais

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos ultimeito čempionatas (LUČ). Čempionate varžėsi iš viso šešios Lietuvos komandos: trys iš Vilniaus – "Vorai", "Drop That Smile", "KossMix", Kauno ekipa - "Skraidantys Drambliai", Klaipėdos komanda – "Marių Meškos" ir Šiaulių komanda - "Frismatic".

Favoritais čempionate laikyti Vilniaus "Vorai" savo žadimu demonstravo, kad neveltui yra laikomas stipriausiu klubu Lietuvoje.
Vieninteliai "Vorai" pirmąją dieną baigė be pralaimėjimų taip įtvirtindami savo pozicijas turnyrinėje lentelėje, jog pavyti vorus kitoms komandoms liko tik teoriniai šansai. Sekamdienį "Vorai" abejas rungtynes prieš "Marių Meškas" ir "KossMix" laimėjo atitinkamai 15:10 ir 15:11, taip užbaigdami savo dalyvavimą čempionate be pralaimėjimų.

Vienos įtempčiausių rungtynių vyko tarp Kauno "Skraidančių Dramblių" ir Vilniaus "KossMix", kur dėl kiekvieno taško ir sėkmingo perdavimo vyrai turėjo kaip reikiant pasistengi. Praėjusių metų vicečempionai - KossMix turėdami galimybę baigti rungtynes įsirašydami pergalę suklydo puldami ir šia klaida iš karto pasinaudojo Kauno ekipa išplėšdami pergalę 13:14. Ši pergalė lėmė stipriasių Lietuvos klubų sąrašo perskirstymą. Vilniaus "Vorai" išliko pačiame sąrašo viršuje - stipriausias klubas Lietuvoje. Praėjusių metų antra ir trečios pozicijos susikeitė vietomis - sidabras atiteko Kauno "Skraidantiems Drambliams", o bronzos medaliai įteikti Vilniaus "KossMix".
 
1. Vilniaus "Vorai"
2. Kauno "Skraidantys Drambliai"
3. Vilniaus "KossMix"
4. Klaipėdos "Marių Meškos"
5. Vilniaus "Drop That Smile"
6. Šiaulių "Frismatic"
 
Naudingiausias čempionato žaidėjas #23 Artūras Čadas "Vorai" surinkęs 38 rezultatyvumo taškus. Į nugarą kvėpavo ir vos vienu tašku mažiau surinko dar du žaidėjai: #8 Mindaugas Mendelis iš "KossMix" ir #7 Darius Žukauskas iš "Marių Meškos".
 
Žaidimo dvasios apdovanojimas įteiktas Klaipėdiečių ekipai surinkusiai aukščiausią žaidimo davsios balų vidurkį 11,8 vid. per rungtynes.
 
Lietuvos ultimeito čempionatai Lietuvoje vyksta nuo 2004 metų. Šio sąrašo viršuje esantys "Vorai" pozcijas saugo nuo 2012 metų!

Paaiškėjo į mišrios Lietuvos lėkščiasvydžio rinktinės pasiruošimą pakviestų kandidatų sąrašas

Paaiškėjo į mišrios Lietuvos lėkščiasvydžio rinktinės pasiruošimą Europos lėkščiasvydžio čempionatui (vyksiančiam 2019–ųjų birželį Vengrijoje) pakviestų kandidatų sąrašas. Pasiruošimui pakviestas iš viso 31 sportininkas: 15 merginų ir 16 vaikinų. Šiuo sąstatu sportininkai drauge čempionatui ruošis šiek tiek daugiau nei pusmetį, kol paaiškės galutinė rinktinės sudėtis. Pirmoji rinktinės treniruotė sportininkų laukia jau už dviejų savaičių, t.y. liepos 28–ąją dieną. 

 

Į rinktinės pasiruošimą pakviestų asmenų sąrašas: