Projektas

"Lėkščiasvydžio ambasadoriai" (2019-2020 m.)

Projektas finansuojamas LR Švietimo, Mokslo ir Sporto ministerijos fondo lėšomis.

Projekto užmanymas yra seminaro metu kūno kultūros mokytojus, sporto trenerius, pedagogus supažindinti su lėkščiasvydžio sporto šaka (teoriniu ir praktiniu lygmeniu) ir tapti šio sporto ambasadoriais.
Projektas padalintas į tris seminarus vykstančius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje
(2019.11.22), Kaune (2019.12.13) ir Klaipėdoje (2020.01.24).

Projekto dalyviams bus pademonstruojama kaip žaidžiamas lėkščiasvydis; lėkščiasvydžio išskirtinumas; lėkščiasvydžio vertybės ir potenciali nauda perduodama vaikams treniruočių metu; supažindinama su pasaulinėmis bei Lietuvos geriausiomis lėkščiasvydžio treniruočių praktikomis.

Mokomųjų seminarų sandara:

  1. Lėkščiasvydžio kaip sporto unikalumas, vertybės ir galimybės;
  2. Lėkščiasvydžio taisyklės, treniravimo metodika;
  3. Svečio pranešimas (iš tarptautinės federacijos), geros praktikos pavyzdžiai;
  4. Praktinė dalis. Treniravimo metodikos ir taisyklių taikymas (praktinė seminaro dalis vykdoma sporto salėje).

Kūno kultūros mokytojams dalyvaujantiems mokymuose išduoti sertifikatai (neakredituota programa), patvirtinantys dalyvavimą seminare.

Jeigu jūsų mieste mokymai jau įvyko ir jūs apie tai nežinojote, tačiau norite tapti ambasadoriumi ir sužinoti daugiau, arba jūsų miestas nepateko tarp šių trijų dalyvaujančių projekte - rašykite mums el. paštu lsdfederacija@gmail.com ir kartu surasime alternatyvą. 

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos fondo lėšomis.

Atnaujinta 2020.02.22

 

Projektas

"UltiMokykla" (2019-2020 m.)

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos lėšomis.

Projekto užmanymas pristatyti Lėkščiasvydžio sportą (dar vadinamą - Ultimeitu, tad ir projekto pavadinimas atitinkamai - "Ulti" + "Mokykla") Vilniaus miesto mokymo įstaigoms, o tiksliau net 100 sostinės mokymo įstaigų!
Lėkščiasvydžio sporto treneriai ir ambasadoriai lanko Vilniaus švietimo įstaigas, kur pristato sportą kūno kultūros mokytojams ir vaikams; pademonsturoja specialius pratimus įgūdžių tobulinimui; įteikia sporto inventorių treniruotėms ir žaidimui - specialių lėkščiasvydžio diskų.

"UltiMokykla" šiuo metu yra vykdoma tik Vilniaus mieste, tačiau Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacija yra atvira įdėjoms bei pageidavimams veiklą išplėsti ir į kitas savivaldybes.

Nuorodos:

 

Dėl jūsų mokyklos įtraukimo į projektą kviečiame rašyti užklausas el. paštu - lsdfederacija@gmail.com

 

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos lėšomis.

Atnaujinta 2019.12.18

 

Projektas

"Train the Trainer" (2019)

Projektas finansuojamas Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacijos ir dalyvių lėšomis.

"Train the Trainer" (trump. TtT) projekto uždavinys yra pakelti esamų komandų trenerių žinias į aukštesnį lygmenį arba paruošti naujus ultimeito trenerius. TtT trenerių rengimo programa yra parenga Europos Ultimeito Federacijos specialistų. Programa yra suskirstyta į tris lygmenis. Lietuvoje "Train the Trainer" startavo 2019 m. lapkričio 22-24 dienomis vyko pirmojo lygio projektas kuriame dalyvavę pretenduoja gauti TtT 1 lygmens sertifikatus.
Projektas atviras, tad jame dalyvauti galėjo ne tik Lietuvos treneriai, bet atstovai iš aplinkinių valstybių. 

Projekte dalyvavę asmenys išklausė teorinius ir praktinius užsiėmimus - tai buvo pirmojo lygio teorinė mokymų dalis. Norint užbaigti mokymosi procesą visi dalyviai turi atlikti paskirtas praktines užduotis - pravesti numatytą kiekį treniruočių atsižvelgiant į mentorių komentarus ir pastabas.

Dalyviai:
Projekto mokymuose dalyvavo iš viso 25 dalyviai (14 iš jų Lietuvos klubų atstovai).

Veiklos tęstinumas:
2020 metų pavasario pabaigoje/vasaros pradžioje (data dar nepatvirtinta) yra numatyta Europos Jaunimo Ultimeito stovykla. Yeorinę kursų dalį išklausę projekto dalyviai bus pakviesti dalyvauti stovykloje ir turės galimybę mokyti vaikus žaisti ultimeitą: efektyviau atlikti metimo, gaudymo judesius ir gilinti jau turimas žinias.

Atnaujinta 2019.11.25