Artėjantys turnyrai

   

Varžybų kalendorius >   < Žaidimo taisyklės

 

 Arimex Lietuvos Ultimeito Čempionatas indoors (LUČi 18-19) 

Uždarų patalpų lyga 2018-2019

Lietuvos skraidančiojo disko federacija visus Lietuvos klubus kviečia į Arimex Lietuvos Ultimeito Čempionato lygą 2018/2019! Šiais metais federacija organizuoja TRIS lygas – OPEN, MIXED ir JUNIOR. Lygos etapai vyks įvairiuose Lietuvos miestuose. 

OPEN

4 reguliarūs etapai + 1 finalinis 

I etapas: 2018 11 24 Vilnius (VGTU)
II etapas: 2018 12 29 Palanga (Palangos sporto arena)
III etapas: 2019 01 26 Jurbarkas (Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazija)
IV etapas: 2019 02 23 Prienai (Prienų arena)
Finalai: 2019 03 30 Druskininkai (Sportininkų rengimo centras) 

MIXED ir JUNIOR

2 reguliarūs etapai + 1 finalinis 

I etapas: 2019 02 16 Radviliškis (Radvilų g. 6 Radviliškis)
II etapas: 2019 03 09 Prienai (Prienų arena) 
Finalai: 2019 03 30 Druskininkai (Sportininkų rengimo centras)

Registracija ir klausimai - julija.petrovaite@gmail.com 

 

 Eduplius-Šiauliai ultimate frisbee HAT lyga 

Didžiausioje Šiaurės Lietuvoje sporto ir pramogų arenoje „Kanes“ startuos 4 etapų Ultimeito lyga Šiauliuose. Ši lyga vyks HAT principu - subalansuota visiems ultimeito žaidėjams (tiek pradedantiesiems, tiek jau profesionalams), kurioje žaidėjai suskirstomi burtu keliu į panašaus lygio komandas.

Kiekviename etape bus vis kitos komandos, tad dalyviai nežinos, kokie komandos nariai bus kiekvieną etapą. Kiekvienas žaidėjas bus reitinguojamas pagal savo žaidimą lygį, užimtą vietą, statistiką bei spirit of the game. Tai pat kiekviename prizininkių komandų laukia apdovanojimai, o finaliniame etape bus apdovanoti viso sezono nugalėtojai įvairiuose grupėse.

Formatas: 4 prieš 4, open (mišrus), žaidimai 20 min., pagal Baltijos šalių ultimeito taisykles su keliomis išimtimis.

Etapai:

  • Gruodžio 15 d. (šeštadienis)
  • Sausio 5 d. (šeštadienis)
  • Vasario 9 d. (šeštadienis)
  • Kovo 16 d. (šeštadienis)

Kainos:

  • 1 etapo kaina 7 Eur
  • Finalinio etapo kaina 10 Eur
  • Viso sezono kaina su finalais 25 Eur

 

Registracija:

Registracija iki gruodžio 12d. Forma (patvirtinama sumokėjus mokesti banko pavedimu, padavus per treniruotę ar kitas varžybas:
https://goo.gl/forms/DzlqB2Ne1dJPOmww2

Informacija Facebooke - https://www.facebook.com/events/169056260639505/

Daugiau informacijos - karolis.nov@gmail.com  

2018-ais metais turnyrai Lietuvoje ir artimąjame užsienyje -
 nuoroda į Google documents

Daugiau...

Naujienos

Sausio 26 dienos varžybomis Jurbarke Lietuvos lėkščiasvydžio komandos sužaidė paskutines rungtynes Arimex LUČi 2018-19 kvalifikacijos etape. 

Sužaidus visas devynerias rungtynes be pralaimėjimo (9 pergalės) žengė tik Vilniaus "Vorai" ekipa užsitikrinę pirmą vietą grupėje. Kauniečių "Skraidantys Drambliai" yra pralaimėję tik kartą (8 pergalės), tad užima antrąją poziciją grupėje.

Trys komandos, Vilniaus "KossMix", Klaipėdos "Marių Meškos" ir Jurbarko "Velniai" surinkusio po vienodą pergalių (6) ir pralaimėjimų (3) skaičių. Į "top ketverto" grupę pateko Vilniečių bei Klaipėdiečių ekipos, o Jurbarko komanda lygos varžybas tęs "iššūkio grupėje".

Antrosios Vilniaus "Vorų" ir Kauno "Skraidančiųjų Dramblių" komandos iškovojo po tris pergales ir atitinkamai užėmė 6 ir 8 vietas. 7-ąją vietą po rato rungtynių užėme Vilniaus merginų komanda "Drop That Smile".

Paskutiniąsias vietas dalinasi po vieną pergalę iškovojusios Šiauliečių komandos "Power Rangers" ir "Eduplius-Baltic Dragons".

  Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai Pelnyta taškų Praleista taškų +/- santykis
1 "Vorai" 9 9 0 97 31 +66
2 "Skraidantys Drambliai" 9 8 1 93 57 +36
3 "KossMix" 9 6 3 88 60 +28
4 "Marių Meškos" 9 6 3 87 61 +26
5 "Velniai" 9 6 3 85 71 +14
6 "Vorai 2" 9 3 6 54 80 -26
7 "Drop That Smile" 9 2 7 62 82 -20
8 "Skraidantys Drambliai 2" 9 3 6 53 81 -28
9 "Power Rangers" 9 1 8 55 87 -32
10 "Eduplius - Baltic Dragons" 9 1 8 31 95 -64

 

Ketvirtasis Arimex LUČi etapas visas komandas padalinus į dvi grupes: "top ketverto" ir "iššūkio" grupes.

"Top ketverto" grupė
Nr. Komanda
1. "Vorai"
2. "Skraidantys Drambliai"
3. "KossMix"
4. "Marių Meškos"

 

"Iššūkio" grupė
Nr. Komanda
1. "Velniai"
2. "Vorai2"
3. "Skraidantys Drambliai2"
4. "Drop That Smile"
5. "Power Rangers"
6. "Eduplius - Baltic Dragons"

 

Įdomesnė statistika
  • Per kvalifikacinį etapą buvo sužaistos viso 45 rungtynės per kurias pelnyti net 705 taškai (komandos vidutiniškai pelnyė po 7,83 taškus per rungtynes);
  • Rezultatyviausias buvo pirmasis etapas, kurio metu pelnyti net 248 taškai (vidutiniškai po 8,26 t./rungt.);
  • Daugiausiai taškų įmetė - po 35 t. du žaidėjai - Martynas Misevičius (#7 "Velniai") ir Vytautas Kazlauskas (#3 "Skraidantys Drambliai");
  • Daugiausiai pagautų taškų priešininkų taškų zonoje: 32 t. - Aidas Figoras (#11 "Marių Meškos");
  • Geriausiai besiginantis žaidėjas (blokuoti ir perimti metimai): 16 - Barbora Kundelytė (#7 "Drop That Smile");
  • 'Kalahanas': 1 - Mindaugas Mendelis (#8 "KossMix").

Daugiau...